Müügitingimused

Veebipoe taneljappinen.com (edaspidi Veebipood) omanik on Parenting Solutions OÜ (registrikood 14551353), asukohaga Oa tn 10b-3, Tartu, Tartumaa 51008.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest toodete/teenuste ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete/teenuste hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on märgitud eurodes (€).

Teave toote/teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Toote/teenuse tellimiseks tuleb see lisada ostukorvi, mida on võimalik teha tootelehelt. Ostukorvi sisu kinnitamisel tuleb tellimuse vormistamiseks tuleb täita makselehel nõutud andmeväljad. Liikmelisuse ostmisel on vaja luua ka endale konto. Konto loomiseks peab makselehel määrama enda kontole kasutaja nime ja parooli. Konto olemasolul, peab enne maksmist sisse logima. Pärast andmete sisestamist tuleb valida sobiv makseviis (ühekordse aastatasu puhul pangalink või igakuine kaardimakse) ja vajutada “Esita Tellimus” nupule. Ostukviitung saadetakse tarbijale emeili peale ja konto luuakse automaatselt pärast makse sooritamist. Liikmelisuse ostmisel määratakse tarbijale vastav liikmelisuse staatus, mis annab talle koheselt ligipääsu tasulisele materjalile.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Digitaalsete toodete puhul (s.h. Liikmelisus) on tarbijal teenusele ligipääs koheselt pärast makse sooritamist. Liikmelisuse puhul luuakse konto vastavate õigustega ja tarbija logitakse peale ostu sooritamist automaatselt sisse. Olemasoleva konto puhul antakse kasutajale vastavad ligipääsuõigused koheselt pärast makse sooritamist.

Parenting Solutions OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, edastades maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Rohkem infot leiad siit: privaatsuspoliitika (link).

Taganemis- ja tühistamisõigus ühekordse aastase makse korral

Tasudes liikmesuse eest ühekordse aastase maksega, saab tarbija 2 kuu liikmesuse tasuta võrreldes igakuiste maksete summaga (€30/kuus vs €300/aastas).

Olles ostnud aastase liikmesuse, on tarbijal õigus ostetud e-teenustest ja liikmesusest taganeda 30 kalendripäeva jooksul, mille korral tagastatakse 100% liikmesuse tasust. Hilisemaid tühistusi ega tasu tagastusi arvesse ei võeta.

Taganemis- ja tühistamisõigus igakuiste kaardimaksete korral

Liitudes programmiga igakuiste maksetega, annab tarbija loa automaatseteks igakuisteks makseteks. Makse kuupäevaks on sama kuupäev, mis oli esimese ostu kuupäev (N: 6.november, 6.detsember, jne). Sel puhul ei ole tarbija programmiga seotud aastase lepinguga, vaid võib oma liikmesuse katkestada igal ajahetkel, andes sellest teada emailil: klienditugi@taneljappinen.eu.

Programmi katkestamise korral ei tagastata varasemate kuude kinnitatuid makseid.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus pretensioonide ilmnemisel pöörduda veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@taneljappinen.com või helistada telefonil: +372 5819 1104

Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonidele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@taneljappinen.com või helistada telefonil: +372 5819 1104

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.