Lapsevanemale

Kui sa oled lapsevanem, kes kahtleb traditsioonilistes kasvatusmeetodites (laste kasvatamine võimu ja jõuga) ning otsid uusi, teaduspõhiseid lähenemisi, siis oled õiges kohas.

Siit lehelt leiad viiteid nii tasuta võimalustele enda harimiseks kui ka infot põhjaliku 15-nädalase tasulise programmi kohta.

Kõige lihtsam viis aimu saada, mida minu lähenemised endast ette kujutavad, on liituda meie privaatse Facebooki kommuuniga: Positiivne ja rahumeelne vanemlus (link).

Meid on grupis juba ca 15 000 lapsevanemat, kel on kõigil soov olla parem lapsevanem. Ma pole siiani leidnud ühtegi teist eesti keelset vanemate kommuuni, kus siiralt püütakse teineteist toetada (vs. teineteist tümitada, kellelegi hinnanguid panna jne). Lisaks teen grupis ise regulaarselt Facebook Live otseülekandeid, kus arutleme lapsevanematele olulistel teemadel.

Kindlasti kuula ka Rahumeelse vanemluse podcasti, kus jagan oma mõtteid vanemluse teemadel.

Lisaks juhin ka Pere ja Kodu Podcasti/veebiraadio saadet. Rohkem infot Podcast/veebiraadio lehelt (link).

Loetud kordadel aastas avame registreerimise ka 15-nädalasesse vanemlusprogrammi “Lapsevanem 2.0”. Selle eesmärgiks on luua endale tugev vundament nii lähenemistes, oskustes kui ka väärtustes, mis aitavad olla lapsevanem nii praegu kui ka 3, 5, 10+ aasta pärast!

Järgmine lend alustab 2020.aasta mais!
Rohkem infot saad siis, kui liitud uudiskirjaga 🙂